Fotograf Daniel Šeiner

Miluji emoce, světlo, Nikon, Photoshop a svou ženu ...

Miluji emoce, světlo, Nikon,
Photoshop a život…

…dle situace v různém pořadí.

Fotograf

Daniel Šeiner je vystudovaný fotograf s dlouholetou praxí.

Nadání zdědil po svém otci, který se profesionálně fotografii věnoval po většinu svého života. Neustálá potřeba se vzdělávat v oblasti fotografie, využívat nejnovější trendy a profesionální techniku dávají jeho fotografiím osobitý, čistý a elegantní styl. 

 

Za každou špatnou fotku, za kterou jsem dostal od táty vynadáno jsem dnes vděčný, protože mě to posunulo zase o kus dál.

 

Se svým citem pro detail odevzdává vždy jen dokonale odvedenou práci, se kterou musí být nejdříve spokojený on sám a pak teprve jeho klient.

Největším potěšením a zároveň výzvou je pro Dana fotografování svateb, rodin a dětí, protože právě na těchto fotografiích jsou nejlépe zachytitelné emoce, radost a život, které tolik miluje.

Na svatbě se vždy sejde spousta rozmanitých lidí a já jen nasávám jejich radost, nadšení, spokojenost a štěstí. To vše pak zachycuji na svých fotografiích.

Vždy se snaží, aby fotografie vypovídaly hlavně o vás, o vaší náladě, duši a osobnosti. Právě proto se ještě před fotografováním rád s lidmi setkává, aby je poznal co nejvíce a dokázal je na fotografiích zachytit co nejvěrněji.

Daniel Šeiner není „jen“ fotograf, je to tým lidí. Díky fotografování v týmu získáte mnohem více záběrů z různých pohledů pro lepší výběr výsledných snímků.

Nechte se hýčkat přátelským přístupem, osobitým stylem a vysokou kvalitou fotografií.

Daniel je tu jen pro Vás.