Ceny

+

+

39.000,-
+

+

  30.000,-
+

+

 21.000,-
+

+

 15.000,-
+

+

 9.000,-
+

+

 
 

Cenové balíčky

Děkuji za Váš zájem o svatební fotografie a dovolte mi seznámit Vás s nabídkou fotografování vašeho svatebního dne.Většinou fotografujeme ve dvou, aby novomanželé nepřišli o žádnou situaci z jejich dne a aby bylo možno vybírat z těch nejlepších záběrů. Výhodou pro zachycení opravdových emocí je fotografování celého dne od ranních příprav po večerní oslavy, protože jedině tak se dá nasbírat dostatek materiálu pro ten nejlepší výběr snímků. Ale pro případ úspor Vám nabízíme i menší rozsah fotografování.

Následné profesionální retuše, úpravy a výroba fotografií z důvodu preciznosti a kvality zabírají nejvíce času, proto dodání hotových fotografií trvá až 60 dní.
 Aby vaše čekání nebylo tak dlouhé, vytvořím Vám osobní webovou galerii, do které budou postupně vkládány fotografie po retuši.

Důležitou a nedílnou součástí je předsvatební osobní schůzka, na které se domluví podrobnosti o průběhu fotografování, svatebním dnu, představách a požadavcích novomanželů i fotografa, protože svatební fotografie musí být perfektní a ty vaše ještě lepší.

Pro lepší orientaci v nabídce a cenách jsme pro Vás připravili cenové balíčky. Pokud si nevyberete z nabídky balíčků, nevadí – připravíme Vám fotografování na míru.

 

 

Kontaktujte nás a nechte si zpracovat individuální nabídku.

Ceny jsou uvedeny bez DPH. Nejsem plátce DPH.  Ceny zde uvedené jsou pouze orientační. Pro závaznou nabídku nás prosím kontaktujte.